شهر کوچک کانال پرونده کمیسیون خانواده

شهر کوچک: کانال پرونده کمیسیون خانواده شکایت کردن قوه قضاییه اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + درگیری مرگبار در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، هشتم اسفند به کلانتری ۱۷۵ باقرشهر اعلام شد که در جریان یک درگیری، کارگر یک کارگاه ضایعات پل

عکس + درگیری مرگبار در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران

درگیری مرگبار در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران +عکس

عبارات مهم : اداره

عامل جنایت در کارگاه جمع آوری ضایعات بعد از 4 ماه فرار دستگیر شد.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، هشتم اسفند به کلانتری ۱۷۵ باقرشهر اعلام شد که در جریان یک درگیری، کارگر یک کارگاه ضایعات پلاستیک در منطقه کهریزک مجروح و به بیمارستان انتقال یافته شده است است.

با وجود انجام کارها درمانی به کلانتری ۱۷۵ باقرشهر اعلام شد که مجروح صحنه درگیری به نام «علی» ۱۸ ساله به علت اصابت جسم تیز به ناحیه سینه فوت کرده هست. با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمـد و به دستور دادرس ۱۰۱ دادگاه عمومی کهریزک، پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

عکس + درگیری مرگبار در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران

با حضور کارآگاهان اداره دهم در محل جنایت و انجام تحقیقات از شاهدان صحنه جنایت، مشخص شد فردی به نام «مهدی» ۲۹ ساله که جهت فروش ضایعات پلاستیک به کارگاه مراجعه کرده بود طی نزاع و درگیری با استفاده از چاقوی همراهش اقدام به ارتکاب جنایت کرده و بلافاصله از محل متواری شده است است.

با شناسایی عامل جنایت، کارآگاهان به محل سکونت وی در منطقه باقرشهر مراجعه و در تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که او از این محل متواری شده است است.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، هشتم اسفند به کلانتری ۱۷۵ باقرشهر اعلام شد که در جریان یک درگیری، کارگر یک کارگاه ضایعات پل

اقدامات پلیسی جهت دستگیری قاتل فراری همچنان در دستور کار کارآگاهان اداره پلیس آگاهی قرار داشت تا نهایتا آخرین مخفیگاه «مهدی» در منطقه شهریار شناسایی، کارآگاهان با اخذ نیابت قضایی به این محل اعزام و روز گذشته موفق به دستگیری او شدند.

مهدی بعد از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف و عنوان داشت: جهت فروش و خالی کردن ضایعات پلاستیک، با وانت شخصی ام پیش مشتری خود در منطقه ی کهریزک رفته بودم، ولی صاحب کارگاه (مشتری) در کارگاه حضور نداشت؛ با کارگران کارگاه که چند نفر بودند و یک نفر از آن ها را از قبل می شناختم شوخی می کردیم که آن ها شروع به دست گرفتن و مسخره کردن من کردند؛ همین عنوان علت شروع درگیری من با آنها شد. کارگران قصد داشتند تا مرا مورد ضرب و شتم قرار دهند؛ همگی آن ها چاقو در کمر داشتند و به همین علت من نیز به سراغ چاقو خود رفتم. درگیری شدید شد بگونه ای که با آنها گلاویز شدم؛ متوجه نشدم که مقتول که در وقت شوخی و شروع درگیری اصلا حضور نداشت، چگونه مورد اصابت چاقو قرار گرفت. بسیار ترسیده بودم؛ به سرعت از محل فرار کردم و طی این مدت مخفیانه زندگی می کردم تا اینکه دستگیر شدم.

عکس + درگیری مرگبار در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به دلائل و قرائن بدست آمده به خاص اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفته است.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | جنایت | ضایعات | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs